#

W dniach 29 maja - 1 czerwca 2008 r. odbył się XI Kongres Brokerów w Mikołajkach zorganizowany przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Tym razem honorowy patronat nad imprezą objął przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego - Stanisław Kluza. Zgodnie z corocznym zwyczajem KJF Broker Sp. z o.o. była reprezentowana przez zarząd: Prezesa Jerzego Figlewskiego i Wiceprezesów Bartosza Horowskiego oraz Andrzeja Silskiego. Na tegorocznym Kongresie reprezentacja KJF Sp. z o.o. została wsparta przez nieliczne aczkolwiek silne grono brokerek: Magdalenę Rembacz i Katarzynę Woźniak.

Już w dniu przyjazdu do Mikołajek spotkaliśmy się z Prezesem Zarządu Grupy Generali Polska Andrzejem Jarczykiem oraz Członkiem Zarządu PZU SA Witoldem Jaworskim. Piątek był dniem części merytorycznej przygotowanej przez organizatorów Kongresu, natomiast w sobotę odwiedzaliśmy sale wystawiennicze ubezpieczycieli, w których także odbywały się panele dyskusyjne. Wszyscy uczestniczyliśmy w licznych panelach i spotkaniach z przedstawicielami towarzystw ubezpieczeniowych, zarówno pracującymi w centrali, jak i w oddziałach.

Po całodniowych panelach i rozmowach przychodził czas na mniej oficjalne spotkania w porcie, gdzie przy pięknej pogodzie, patrząc na żaglówki każdemu pojawiał się uśmiech na twarzy. Przez cały czas pobytu w Mikołajkach na dwie rzeczy z całą pewnością nie mogliśmy narzekać - pogodę i dobre humory.